4 565x474 - عمده فروشی انواع مدل عینک شیراز

عمده فروشی انواع مدل عینک شیراز

عمده فروشی انواع مدل های عینک طبی و آفتابی در شیراز انجام می شود. فروشگاه عینک ایران اپتیک جدیدترین مدل های ارائه شده را با ارزان ترین قیمت ها به فروش می رساند.

فروش عمده انواع عینک در شیراز

فروشگاه عینک ایران اپتیک، یک فروشگاه تخصصی است که جدیدترین و متنوع ترین عینک های طبی و آفتابی را بصورت عمده و تکی و با قیمت های بسیار مناسب و ارزان به فروش می رساند.

عینک های عرضه شده در وبسایت فروش عمده عینک ایران اپتیک، از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند. این عینک ها به ۴ دسته کپی، های کپی، های کوالیتی و اورجینال تقسیم بندی می شوند.

عینک های آفتابی و طبی ارائه شده، مدل های بسیار متنوع و متفاوتی دارند. این عینک ها در انواع مدل های خلبانی، دایره ای، مستطیلی، گربه ای، بیضی، پروانه ای، نیم فریم و دیگر مدل ها موجود هستند.

از آنجا موسسات دولتی و خصوصی از جمله مشتریان همیشگی فروشگاه ایران اپتیک هستند، از انواع مدل ها در تعداد بالا موجود بوده و در این خصوص هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.

سیاست فروشگاه ایران اپتیک این است که با حذف واسطه ها، تمامی محصولات را بصورت مستقیم عرضه شده و به این ترتیب هزینه نهایی محصول برای مشتری به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق پل های ارتباطی وبسایت با کارشناسان فروش فروشگاه تماس حاصل نمایید.

عمده فروشی عینک جدید تهران

عمده فروشی انواع عینک ارزان


جهت تهیه ی انواع عینک طبی ورزشی به صورت تکی یا عمده با کارشناس فروش سایت آن سان در تماس باشید.
کارشناس فروش : مهندس محمدی
شماره تماس : ۰۹۱۳۸۶۹۲۵۶۰
ایمیل : iranoptic.ir@gmail.com
تلگرام : iranopticir@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *