188 562x474 - عمده فروشی انواع عینک در تهران

عمده فروشی انواع عینک در تهران

عمده فروشی انواع عینک های طبی و آفتابی با مناسب ترین قیمت ها در تهران انجام می شود. فروشگاه onsun جدیدترین مدل های ارائه شده را بصورت مستقیم عرضه می کند.

عمده فروشی انواع عینک تهران

فروشگاه onsun بطور تخصصی در زمینه عرضه عمده عینک فعالیت داشته و طیف گسترده و متنوعی از عینک ها را بصورت کاملا مستقیم و با مناسب ترین قیمت ها ارائه می کند.

عینک های ارائه شده توسط فروشگاه onsun از چندین نقطه مختلف وارد شده و انواع مدل های مد روز و جدید با مناسب ترین قیمت ها عرضه می شوند.

این عینک ها تنوع بالایی داشته و در انواع مدل های طبی، آفتابی، ورزشی، انواع مختلف عدسی ها و در دسته های زنانه، مردانه و بچگانه ارائه می شوند.

عینک های عرضه شده از کیفیت های مختلفی نیز برخوردار بوده و همه دارای استاندارد های لازم هستند. این عینک ها در کیفیت های کپی، های کپی، های کوالیتی و اورجینال تقسیم بندی می شوند.

سیاست فروشگاه onsun این است که با حذف واسطه ها، محصولات خود را با مناسب ترین قیمت به دست مشتری برساند.

تمامی محصولات فروشگاه بصورت کاملا مستقیم ارائه شده و هیچ واسطه ای در این چرخه خرید و فروش وجود ندارد که سبب کاهش چشم گیر قیمت نهایی محصول می شود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از پیشنهادات ویژه فروش عمده فروشگاه می توانید از طریق پل های ارتباطی زیر با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

عمده فروشی انواع عینک در اصفهان

عمده فروشی انواع عینک بانه


جهت تهیه ی انواع عینک طبی ورزشی به صورت تکی یا عمده با کارشناس فروش سایت آن سان در تماس باشید.
کارشناس فروش : مهندس محمدی
شماره تماس : ۰۹۱۳۸۶۹۲۵۶۰
ایمیل : iranoptic.ir@gmail.com
تلگرام : iranopticir@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *